Recycling katalizatorów się opłaca - zadzwoń: 533-343-183

Katalizatory przyczyniają się do rozwoju ekologii na całym świecie. Przede wszystkim unieszkodliwiają spaliny. Opłaca się więc sprzedać stary, zużyty katalizator samochodowy do naszego skupu ponieważ dzięki temu wpłyniemy na poprawę środowiska i zarobimy pieniądze pozbywając się zbędnej części samochodowej. Katalizatory wyceniamy po numerze katalizatora z puszki – zapraszamy do kontaktu w celu precyzyjnej wyceny. Wyceniamy też sam monolit z katalizatora (sam środek). Nasz przedstawiciel posiada spektrometr, którym wycenia sam monolit ceramiczny z katalizatorów – zadzwoń i wyceń swój katalizator!

Dodatkowo powstały także inne specjalne rozwiązania w motoryzacji takie jak sondy lambda, które też skupujemy. Urządzenia te są w stanie dostarczyć komputerowi w samochodzie informacji o ilości i jakości spalin. A jak wpływają one na otaczający nas świat- każdy wie, szczególnie dotyczy to osób mieszkających w dużych aglomeracjach miejskich, gdzie natężenie emisji zanieczyszczeń jest naprawdę wysokie, co z kolei przekłada się na komfort życia mieszkańców.

Tak więc na pytanie, czy warto sprzedać stary czy też zepsuty katalizator każdy może odpowiedzieć sobie sam. My wiemy, że warto! Dlatego proponujemy najlepsze ceny w Małopolsce za stare i zużyte katalizatory samochodowe, sondy lambda oraz wiatraki z turbosprężarek samochodowych.

Warto do nas zadzwonić pod numer 533-343-183, prowadzimy skup katalizatorów od wielu lat!

My ze swojej strony śmiało możemy zapewnić, że oferujemy najlepsze ceny, a co równie ważne- miłą obsługę, która zawsze zaproponuje najlepsze rozwiązanie i wytłumaczy klientowi, skąd zaproponowana cena.

Warto pamiętać – recycling się opłaca! - szczególnie kiedy należy pozbyć się starego urządzenia.

Zapraszamy do naszego skupu by skorzystać z profesjonalnej wyceny, dzięki której Państwo będziecie mogli zarobić!

cennik.skup-katalizatorow-krakow.com/skup-katalizatorow-miechow cennik.skup-katalizatorow-krakow.com/skup-katalizatorow-wolbrom cennik.skup-katalizatorow-krakow.com/skup-katalizatorow-wadowice cennik.skup-katalizatorow-krakow.com/skup-katalizatorow-skawina cennik.skup-katalizatorow-krakow.com/skup-katalizatorow-myslenice cennik.skup-katalizatorow-krakow.com/skup-katalizatorow-wieliczka cennik.skup-katalizatorow-krakow.com/skup-katalizatorow-brzesko

Najlepszy skup katalizatorów: małopolska, Kraków, Tarnów, Nowy Targ, Nowy Sącz, Wadowice, Chrzanów

  • Zadzwoń i wyceń swój katalizator, tel: 533-343-183

  • Miła obsługa

  • Dojazd i odbiór katalizatorów oraz monolitu od Klienta

  • Oferujemy najlepsze ceny!

  • Recycling się opłaca

  • Skupujemy katalizatory ze wszystkich marek samochodów

  • Proadzimy detaliczny i hurtowy skup katalizatorów