Zadzwoń i wyceń swój katalizator: 533-343-183

Zapraszamy do kontaktu w sprawie aktualnego cennika katalizatorów skupujemy katalizatory ze wszystkich samochodów. W związku z tym, że zawsze staramy się wyprzedzać konkurencję opracowaliśmy dynamiczny system wyceny katalizatorów samochodowych. Wyceniamy też sam monolit z katalizatora (sam środek). Nasz przedstawiciel posiada spektrometr, którym wycenia sam monolit ceramiczny z katalizatorów – zadzwoń i wyceń swój katalizator!

Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji od rana do wieczora gotowi wycenić każdy katalizator!

Gdyby nie wiedzieli Państwo jak sklasyfikoać swój katalizator to zapraszamy do przesłania nam zdjęcia katalizatora do sprzedaży tak byśmy mogli zidentyfikować go na podstawie nadesłanej fotografii.

Zachęcamy do przesyłania zdjęć na maila lub na mmsa:

email: info@cennik.skup-katalizatorow-krakow.com
tel: 533-343-183


Posiadamy niezbędne zezwolenia w zakresie transportu oraz utylizacji zużytych katalizatorów.

Zapewniamy profesjonalną i fachową obsługę naszych klientów oraz płatność gotówką lub przelewem tuż po zakończeniu transakcji.

Mamy wieloletnie doświadczenie związane z odzyskiem metali szlachetnych.

Współpracujemy z największymi światowymi przedsiębiorstwami w branży recyklingu katalizatorów dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować najkorzystniejsze ceny.

ZAPRASZAMY wszystkich klientów: detalicznych, hurtowych, warsztaty, stacje demontażu pojazdów.

Nasz skup katalizatorów prowadzimy zarówno od klientów hurtowych jak i detalicznych. Posiadamy wszelkie wymagane zezwolenia zarówno w zakresie transportu jak i magazynowania zużytych katalizatorów ceramicznych, katalizatorów metalowych oraz monolitu ceramicznego.

Prowadzimy Hurtowy Skup katalizatorów

Klienci hurtowi mający na sprzedaż ponad 20 sztuk mogą liczyć na wyjątkową ofertę cenową!

cennik.skup-katalizatorow-krakow.com/skup-katalizatorow-miechow cennik.skup-katalizatorow-krakow.com/skup-katalizatorow-wolbrom cennik.skup-katalizatorow-krakow.com/skup-katalizatorow-wadowice cennik.skup-katalizatorow-krakow.com/skup-katalizatorow-skawina cennik.skup-katalizatorow-krakow.com/skup-katalizatorow-myslenice cennik.skup-katalizatorow-krakow.com/skup-katalizatorow-wieliczka cennik.skup-katalizatorow-krakow.com/skup-katalizatorow-brzesko

Najlepszy skup katalizatorów: małopolska, Kraków, Tarnów, Nowy Targ, Nowy Sącz, Wadowice, Chrzanów

  • Zadzwoń i wyceń swój katalizator, tel: 533-343-183

  • Miła obsługa

  • Dojazd i odbiór katalizatorów oraz monolitu od Klienta

  • Oferujemy najlepsze ceny!

  • Recycling się opłaca

  • Skupujemy katalizatory ze wszystkich marek samochodów

  • Proadzimy detaliczny i hurtowy skup katalizatorów